• photovoltaic glass
 • k
 • photovoltaic glass
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
qelqi Super dritë fotovoltaike shkalla e transmetimit dhe Low-E xhami janë përdorur kryesisht në panele diellore dhe industrinë e ndërtimit.

Strikte proces automatike të prodhimit

 • lëndë e parë

  lëndë e parë

 • shtresë

  shtresë

 • Termpering

  Termpering

 • inspektim

  inspektim

Rreth nesh

Fujian ri kompani grup fusing ka filluar në vitin 1980, dyqan artizanale xhami, është regjistruar në vitin 1999 në Fujian Fuqing, selinë është e vendosur në parkun Fuqing ri fusing yuan hong zonën e investimeve industriale, e cila zotëron bashkë re qelqi fusing., LTD., Fujian Fuzhou fusing ri qelqi CO., LTD., Fujian fusing bashkë të re të teknologjisë së energjisë., LTD. Dhe industria Shanghai fu i bashkëpunimit të ri të teknologjisë së energjisë., LTD., Dhe të katër kompanive të tjera, më shumë se 1000 të punësuar. Përveç kësaj, ajo gjithashtu kontrollon dy kompani, të tilla si minierat e qymyrit dhe pasurive të patundshme.

 • ab
 • DCIM100MEDIADJI_0157.JPG
 • DCIM100MEDIADJI_0035.JPG

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !