Rreth nesh

Fujian ri kompani grup fusing ka filluar në vitin 1980, dyqan artizanale xhami, është regjistruar në vitin 1999 në Fujian Fuqing, selinë është e vendosur në parkun Fuqing ri fusing yuan hong zonën e investimeve industriale, e cila zotëron bashkë re qelqi fusing., LTD., Fujian Fuzhou fusing ri qelqi CO., LTD., Fujian fusing bashkë të re të teknologjisë së energjisë., LTD. Dhe industria Shanghai fu i bashkëpunimit të ri të teknologjisë së energjisë., LTD., Dhe të katër kompanive të tjera, më shumë se 1000 të punësuar. Përveç kësaj, ajo gjithashtu kontrollon dy kompani, të tilla si minierat e qymyrit dhe pasurive të patundshme.

_DSC6624-P

Industritë kryesore janë të larta-fund prodhimit arkitektonike qelqi dhe përpunim, prodhim qelqi fotovoltaike dhe të përpunimit, modul fotovoltaike, stacioni i energjisë fotovoltaike, etj, është një koleksion i qelqit të ulët-e të veshura, diellore fotovoltaike qelqi substrate qelqi, prodhimin e qelqit dhe përpunimit të thellë të ndërmarrje të teknologjisë së lartë, është e lartë të përpunimit të qelqit 30 ndërmarrjet në Kinë.

Kompania Grupi ka përjetuar nga "duke punuar shumë, zhvillim të pavarur dhe menaxhimin e likuiditetit" e akumulimit primitiv në "njerëz të orientuar, menaxhimit shkencor, menaxhimin e inovacionit" të procesit të zhvillimit të qëndrueshëm, ka kohë që janë dedikuar për vazhdimisht pasuruar dhe të përsosur në fushën e përpunimit të qelqit. Tani ka pajisje të përparuara të prodhimit, bimë, e krijuar punën e shkëlqyer, mjedisit jetësor, të prodhuar menaxhim të shkëlqyer dhe personelit teknik, dhe për të krijuar punën e shkëlqyer, cilësi superiore të produkteve të qelqit, të sigurisë, kursimit të energjisë, mbrojtjen e mjedisit arritur standarde botërore. Midis tyre, investimi prej 200 milionë juan në 2009 sapo ndërtuar një të ulët-e prodhimit Veshje linjë, dhe të investojnë 300 milionë juan në vitin 2011 u hap një vëllim ditor shkrihet prej 550 ton ultra kalendar linjave të prodhimit qelqi fotovoltaike, dhe prodhimit të qetë ndezjen në fillim 2016, prodhimi vjetor prej 18 milionë m2 (3.2 mm), mund të sigurojë nxitje e nevojshme për 2 GW të energjisë diellore fotovoltaike diellore xhami ultra embossed, kjo është edhe në të dytë më të madh të linjës të prodhimit pv Provinca Fujian-së. 

The company has passed the ISO9001, ISO13001,ISO14001,TUV certification,SPF certification,3C certification and CE test for many years, and has been awarded the honor of China's processing glass 30 enterprises for four consecutive years. It is a famous brand product in fujian province. In 2017, he won the gold glass award and strategic partner of the 4th China glass network.

 


WhatsApp Online Chat !