Nevrik Glass - China Xinfuxing Glass

nevrik Glass

 • FOB ÇMIMI: USD20.88 -47,88
 • Mënyrë Min: 1000SQM
 • Furnizimi Aftësia: 100000SQM
 • Port: Fuzhou Kinë
 • Pagesës: T / TL / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit shkon xhami
  Term interpretimi: * Qelqi ashpërsuar është trajtuar me trajtim të ngrohjes. Ajo karakterizohet nga formimi i një shtrese të stresit presion mbi sipërfaqen e qelqit. Forca mekanike dhe forca e ndikimit të ngrohjes-rezistente janë përmirësuar, dhe të ketë një shtet të veçantë të mbeturinave.
   Specifikim produkti  
  Trashësia e produktit 5mm ~ 60mm
  Max madhësia 2400 * 9000mm
  madhësia Min 300mm * 300mm
  Fusha e zbatimit:  Door, dritare, perde muri, shkallë lëvizëse, gardh, ndarje, ndërtimin mburojë, dekorimin e brendshëm, mobilje, pajisje shtëpiake
  shënim 1.In procesin e trajtimit, ne duhet të i kushtoj vëmendje për mbrojtjen e kënd e xhami shkon, sepse stresi i Shkon xhami është më e koncentruar, dhe një herë ndodh ndikimi, mund të jetë plotësisht i thyer. Marrëdhënia në mes të madhësisë së qelqi zbutura dhe presioni kundër erës duhet të konsiderohet plotësisht në dizajn.
    qelqi 2.Tempered nuk mund të ri-prerë.
    xhami 3.Tempered ka rrezik "shpërthyes". Ajo është shkaktuar nga projektimin, instalimin, zona, cilësinë e tij, përdorimin, dhe Kati etc..Using qelqi homogjene ashpërsuar ose xhami ultra të bardhë do të reduktojë probabilitetin e qelqit shpërthyese
    4.Please në përputhje me specifikimet përkatëse teknike të instalimit, të tilla si: JGJ 113- "specifikimet teknike për ndërtimin e aplikimit qelqi" (duke përfshirë dispozitat), JGJ102- "perde qelqi mur inxhinieri specifikim teknik", JGJ255- "çati ndriçimi dhe metalike çati Specifikime teknike".

 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !