2.0mm-4.0mm Solar xhami - China Xinfuxing Glass

2.0mm-4.0mm Solar nevrik qelqi

 • FOB ÇMIMI: USD3.95-4.5
 • MIN Rendit Sasia: 2600SQM
 • Aftësia Furnizimi: 100000SQM
 • Per: Muaji
 • Port: Fuzhou China
 • Pagesës: T / TL / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i artikullit Solar nevrik Glass
  Item Nr PE019
  Gama Trashësia 2.0mm
  Max madhësia 1000 * 2000mm
  madhësia Min 300 * 300mm
  madhësi 1. gjatësi anësor L≤1000mm lejueshëm devijim + 0, -1.5mm
  gjatësi 2. anësor L≥1000mm devijim lejueshëm ± 1mm
  transmetimi diellore ≥93.8% gjatësi vale Gama 380-1100nm
  Diagona Dallimi ≤ 2mm
  fortësi 3H
  Përmbajtja max hekuri ≤120ppm
  warpage 1.Global warpage≤0.3%
  2. warpage≤0.5mm lokale matur në një distancë prej 300mm
  Corner Cut 1-4mm gjerësia
  Rezistenca ndaj fëlliqur Paste the 3M tape on the smooth side of AR glass in 20 cm²,Remove tape and insperction adhesion results.If the contamination 

  më pak se 1 cm ² dhe sasia jo më shumë se 2pcs, ajo është e kaluar.

  vrazhdësi side Smooth 0.4-1.2um mesatare
  Përparësitë 1.Combined me nanometer anti-reflektive Veshje teknologji, sipërfaqe xhami ka një strukturë të dendur e filmit të lartë të fituar, e cila rritet 2.3% -2.5% të transmetimit diellor.
  Performanca 2.Good në rezistencën acid dhe alkali në mjediset e tmerrshme në natyrë

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !